O Firmie

MOSS - markowe meble w lepszej cenie od 22 lat
MOSS to jeden z najbardziej doświadczonych sprzedawców mebli w Polsce. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie całego kraju i jesteśmy jednym z największych niezależnych eksporterów polskich mebli do krajów Europy Wschodniej i Środkowej oraz USA. Działamy poprzez największą sieć salonów meblowych na Podkarpaciu i stworzone dla obsługi klientów z centralnej Polski biuro handlowe w Warszawie.

Jako jeden z pierwszych sprzedawców zaoferowaliśmy tak szeroki wybór markowych mebli przez katalog i stworzyliśmy pierwszy w Polsce meblowy sklep internetowy, z którego usług skorzystało już ponad XX tysięcy klientów.

Mamy nadzieję, że wkrótce Państwo do nich dołączą!

Najwyższa jakość i oryginalny styl
MOSS jest generalnym przedstawicielem wszystkich liczących się producentów mebli w Polsce jak: Black Red White, Bydgodskie Fabryki Mebli, Klose, Meblomak, Swarzędz, Meblotap, Unimebel, Vox, Nowy Styl czy Domofaber. Jesteśmy również generalnym importerem mebli włoskich Selva, Dallagnese, Corsini, Mercantini oraz innych renomowanych producentów z Belgii czy Holandii. W naszej ofercie znajdziesz zawsze wszystkie najnowsze i najmodniejsze kolekcje mebli, jakie pojawiły się na polskim rynku. Znajdziesz tu także propozycje, które dopiero pojawią się w kraju! Regularnie bierzemy udział europejskich i światowych prestiżowych targach meblowych - poszukując dla Państwa niepowtarzalnych ofert i oryginalnego stylu. W MOSS współpracujemy z gronem doświadczonych projektantów wnętrz i architektów.

Dlatego możesz u nas nie tylko po prostu kupić mebel ale i odnaleźć własny styl.

Skąd się biorą nasze ceny?
MOSS nie jest dyskontem meblowym. Znajdziesz tu najlepsze meble najwyższej jakości. Nasze lepsze ceny hurtowe i detaliczne to wynik wieloletniej współpracy z największymi producentami i konsekwentnej polityki ograniczania kosztów własnych. Sprzedając meble w całym kraju, nie obciążamy naszych klientów kosztami prowadzenia w salonu w każdym mieście - zamiast tego oferujemy bezpłatny transport i ciekawe promocje.

Nawet jeżeli cena mebli w naszym sklepie jest dokładnie taka sama jak w salonie obok Państwa - warto sprawdzić nasze oferty dodatkowe! Zobacz sam, ile możesz oszczędzić dostając np.: atrakcyjny prezent przy zakupie absolutnie gratis!

Zaskoczy Cię nie tylko cena!
Zapraszamy do jednego z naszych salonów albo do sklepu internetowego! Na miejscu czekają fachowi konsultanci, którzy pomogą Ci odnaleźć mebel, którego szukasz i poinformują o warunkach sprzedaży. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Meble sprzedawane przez MOSS są objęte pełną gwarancją producenta. Taką samą, jak gdyby Państwo kupowali jego meble w salonie firmowym.
Spróbuj! Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że po pierwszym zakupie, już zawsze wracają do MOSS.

Drukuj