1
2
3
4
LENDI

Szczegóły
SENTIDO

Szczegóły
CHARLOTTA

Szczegóły
BIGGERT

Szczegóły

Współpraca

A | A | A
MOSS. Sprawdzony partner
Firma MOSS działa na rynku od 1988 roku. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla kilkudziesięciu największych polskich producentów mebli. Dysponujemy silną siecią sprzedaży na terenie kraju i licznymi kontaktami eksportowymi. Jeżeli poszukujesz pewnego partnera w tej branży, nie mogłeś lepiej trafić

Jesteś producentem mebli?
Z MOSS możesz sprzedawać więcej. Prześlij nam informacje o Twoich produktach - jeżeli jakość Twoich mebli będzie odpowiadała naszym standardom - dołączymy je do naszej oferty. Za jednym razem zyskasz dodatkowy kanał sprzedaży w postaci największej sieci salonów na Podkarpaciu, jednego z największych sklepów internetowych i atrakcyjnego katalogu wysyłkowego! To nie wszystko! Możemy pomóc eksportować Ci Twoje meble do krajów Europy środkowej i Wschodniej oraz do USA. Warto się spotkać!

Jesteś architektem lub projektantem?
To świetnie! Możemy mieć dla Ciebie zlecenie albo propozycję stałej współpracy. Nasi klienci cenią oryginalny styl i świeże pomysły. My też. Dlatego rekomendujemy im projektantów, którzy potrafią jeszcze lepiej zaaranżować przestrzeń ich mieszkań i biur. Jeżeli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami - najlepiej przesyłając swoje portfolio.

To nie wszystko. W naszej ofercie w jednym miejscu znajdziesz zawsze najnowsze kolekcje najważniejszych producentów mebli z Polski i Europy. Jeżeli szukasz oryginalnych mebli do przygotowywanej aranżacji nasz strona jest świetnym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań. A jeżeli Twój klient zdecyduje się na nasze meble - najprawdopodobniej kupi je taniej niż gdziekolwiek indziej!

Projektowanie i aranżacja hoteli
Jeżeli zaczynasz działalność w branży hotelarskiej lub otwierasz nowy hotel możemy pomóc w zaprojektowaniu i aranżacji wnętrz Państwa Hotelu. Prosimy o wypełnienie formularza a przedstawimy rozwiązania, ceny i ewentualny czas realizacji. zamówienia.

 
Firma
 
Adres www
BRW
 Black Red White  www.brw.com.pl
BRW SOFA
 BRW Sofa
 www.brwsofa.pl
Bydgoskie Meble
 Bydgoskie Fabryki Mebli
 www.bfm.com.pl
Etap-Sofa Etap-Sofa  www.etap-sofa.pl
 Gala Meble  Gala  www.galameble.com
 Wajnert  Wajnert  www.wajnert.pl
 Unimebel  Unimebel  www.unimebel.pl
 Paged Meble Paged www.pagedmeble.pl 
  Woodways  www.woodways.pl
 Szynaka Meble  Szynaka  www.szynaka.pl
 Helwetia Wieruszów  Helwetia Wieruszów www.helvetia-wieruszow.pl
 Vero  Vero  www.vero.pl
 Signal  Signal  www.signal.pl
   Hilding  www.hilding.pl
AEK Design
AEK Design  www.aek.pl